Den otevřených dveří opět virtuálně

07.01.2021

Vzhledem k přetrvávající nepříznivé epidemiologické situaci jsme se rozhodli přesunout i další naplánovaný den otevřených dveří do online prostředí. Datum zůstává, budeme se na vás tedy těšit v pátek 15. ledna 2021 v 15.00 v živém vysílání na našem facebookovém profilu.

A co bude na programu? Seznámíme vás s tím, jak bude letos vypadat přijímací řízení, jak budete moci podat přihlášku a zodpovíme také nejčastější dotazy uchazečů o studium na naší škole.

Pokud by vás zajímalo, jak to vypadá v naší škole uvnitř, jaké obory nabízíme nebo jak vypadají (někteří) naši kolegové, můžete se podívat na záznamy z již uskutečněných dnů otevřených dveří, které jsou umístěny na youtubovém profilu naší školy.

FOTOGALERIE

Den otevřených dveří opět virtuálně
autor:
ZPĚT NA VÝPIS
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 535 01 Přelouč

+420 466 672 744

skola@gyasos-prelouc.cz

logoMatfix