Závod Po Česku je zpět!

04.10.2021

Jistě někteří z vás zaznamenali soutěž Po Česku, která probíhala celý minulý školní rok. Letos se uskuteční její druhý ročník, ke kterému vás srdečně zveme. Každý měsíc zveřejníme 5 úkolů (sportovní úkol, úkol zaměřený na zručnost, v jiném úkolu budete poznávat krásy naší přírody, jinde se budeme věnovat historii a jeden úkol vždy bude věnovaný jednomu z našich měst). Splněné úkoly nám potom pošlete na tento mail, abychom je mohli opravit a přidělit vám za ně příslušný počet bodů (více informací viz příloha). Soutěžící s nejvyšším počtem bodů se mohou těšit na hodnotné ceny (v minulém roce byl hlavní cenou netbook). Drobnější ceny (drobná elektronika, časopisy a mnoho dalšího) pak čekají na všechny aktivní účastníky závodu.

Pokud nebudete mít možnost splnit všechny zadané úkoly, nezoufejte. Naším cílem je zadat takové úkoly, aby si každý našel alespoň jeden úkol v měsíci, který ho bude bavit. Můžete tedy zadané úkoly vnímat jako tipy na výlety nebo zajímavé aktivity. 

Co je potřeba udělat, abyste se mohli do závodu přihlásit? Musíte společně s rodiči vyplnit přihlášku, která bude k dostání u tělocvikářů (Roman Jelínek nebo Zuzana Dvořáková). Tuto přihlášku nám pak během října přinesete do školy.

Zadání prvních úkolů pošlu všem žákům naší školy, stejně jako tento mail. Máte tedy možnost se podívat na zadané úkoly a rozmyslet se, jestli se do takové soutěže chcete zapojit. Zadání všech dalších kol budeme zasílat pouze přihlášeným žákům.

Více informací naleznete v přiloženém dokumentu. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu, nebo se nás zeptejte ve škole.

Za tým organizátorů

Roman Jelínek

Dokumenty ke stažení
Sponka na papír Po Česku vol. 2.pdf
ZPĚT NA VÝPIS
Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč

Obránců míru 1025, 535 01 Přelouč

+420 466 672 744

skola@gyasos-prelouc.cz

logoMatfix